ABD’YE GİDİŞ

Bilgilendirme ve Danışmanlık Hizmeti

•    Karar aşamanızda sizinle yapacağımız ön görüşmeden sonra size özel sunum,tanıtım ve bilgilendirme yapmaktayız. Türkiyeden çıkışınızdan başlayarak dönüşünüze kadar olan süreçler ,yöntemler ve maliyetler olmak üzere tüm aşamalar hakkında, bizim ve Amerika birimlerimizin bilgilendirmesi ile sorularınızın cevaplandırıyoruz.
•    Konusunda uzman kadromuz , tüm süreç boyunca profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde tüm taahhütlerini yerine getirmek için çalışmaktadır. Amerikadaki ekibimiz ,Türk ve Amerikalı profesyonellerden oluşmaktadır.
•    Amerikaya gitme kararınızla birlikte vizenizi  de almış olmanız gerekmektedir. ABD  Konsolosluk ve elçilikleri , vize başvurularının şahısların bizzat  kendileri tarafından yapılmasını talep etmektedirler. Başvuru yapacağınız vize ise Turist Vizesidir.

Anne Adayımızda olması gereken özellikler

•    Hamileliği normal seyrinde devam etmekte olan anne adaylarının öncelikle seyahat için vizesinin alınmış ve seyahat tarihinde geçerli olması gerekmektedir.
•    Seyahat öncesi gebeliğinizin 32. ve  34. Haftalar arasında olması en uygun zamanlardır. 36. haftadan sonra Uluslararası havacılık kanunlarına  göre uzun süreli  uçuşlara izin verilmemektedir.
•    Gerekli testler: ABD’de doktorlarimizin sizi kabul etmesi icin uzun bir test listesinin tamamlanmasi gerekmektedir. Doktorunuza bir kac kez gidip gelecek bu testleri, dilerseniz, size sagladigimiz ozel avantajlarla yapip, takibini bizzat ustleniyoruz. Hastane yonetim kurulunda olmanin verdigi avantaj ile, siz yokken eksik test takibini, hastenede doktorumuz ile bizzat kendimiz yapip sizin icin karisik olabilecek bu surecin yukunu aliyoruz. ABD ’ye gideken hamileliğiniz süresince doktor kontrollerinize ait dökümanlarınız , laboratuvar  sonuçlarınızı  mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.  ABD’deki doktorunuz gerekli gördüğü testlerin tekrarını isteyebilir veya hamileliğiniz ile ilgili raporu siz gelmeden önce talep edebilir.